تغییر اندازه فونت:
پنج شنبه، ۱۴ مهر ۱۴۰۱, ۰۶:۳۳
 

کاتالوگ

catalog
  • درباره ما

شرکت مهندسی هانیاگ یک شرکت خصوصی است که در زمینه مهندسی معکوس، طراحی و ساخت قطعات صنعتی فعالیت می نماید. این شرکت، هدف خود را توسعه تکنولوژی های پیشرفته و ارائه خدمات به روز در زمینه ساخت قطعات صنعتی قرار داده است. این شرکت بر مبنای کار تیمی پایه گذاری شده که اعضای این تیمها افرادی با تجربه و دارای تحصیلات عالی هستند.
ساخت قطعات مهندسی معکوس، اندازه گیری با CMM، مدلسازی سه بعدی، تهیه نقشه های فنی، تهیه نقشه های ساخت، CAD/CAM/CAE،تراشکاری CNC، فرزکاری CNC، سری تراشی CNC، ماشینکاری قطعات سبک و سنگین و طراحی و ساخت سازه های فلزی، خدماتی است که شرکت مهندسی هانیاگ می تواند با استفاده از تجارب قبلی، دانش روز و نیروهای مجرب و ورزیده، در مراحل مختلف ارایه نماید.
دستیابی به دانش فنی ساخت هر نوع قطعه و مجموعه مستلزم شناخت دقیق سیستم عملکرد و ارتباط آن با اجزای دیگر است و با توجه به اینکه زمینه تخصصی شرکت هانیاگ، تدوین دانش فنی و مهندسی معکوس می باشد، این شرکت به عنوان یک شرکت دانش بنیان، فرآیند تدوین دانش فنی و مهندسی معکوس را از روشهای سنتی ...                                                                                                                                             ادامه...                     

ماشینکاری
  اندزخ گیری باcmm
  pic 3
  ساخت قطعات
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت مهندسی هانیاگ می باشد.